Polska - Odkurzacze - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Concept VP-8291

Concept VP-8291

PL 3543.14 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 6 odsłon ID #3567569

Opis

QR CODE

 Odkurzacz workowy VP8291 z kolekcji Pefect Clean o mocy 700 W cechuje się wysoką mocą ssącą i niskim hałasem. Ma oznakowanie 4A, które jest gwarancją wyśmienitegosprzątania twardych podłóg i dywanów, wyznacza się wysokąefektywnością filtracji i niskim zużyciem.


Specjalne akcesoria sprawiają, że model ten jest wyśmienitym pomocnikiem dla właścicieli zwierząt. Specjalnie wyprofilowana ssawka podłogowa AAAA w połączeniu z przełomową konstrukcją silnika osiąga maksymalną moc.


genialnie odkurza wszystkie dywanychodniki, bieżniki lub meble tapicerowane. Po przełączeniu klapki i wysunięciu włosia odkurzacz jest przygotowany do sprzątania wszystkich podłóg twardych. Główną zaletą turboszczotki jest to,równocześnie odkurza i szoruje, co sprawia, iż jest nieprzeciętna do wszelkich typów dywanów.


wspaniale radzi sobie z włosami albo sierścią zwierząt. Wyjątkowa budowa szczotki wychwyci naprawdę wszystko. Jest to pomniejszona wersja konwencjonalnej turboszczotki, którą docenią przeważnie właściciele czworonogów.


znakomicie poradzi sobie z sierścią na kanapie, wewnątrz samochodu i w miejscach, które są niedostępne dla turboszczotki.W ramach wyposażenia podstawowego odszukasz nasadkę do delikatnej pielęgnacji skóry i sierściswojego czworonoga.


Główną zaletą jest to, że za jednym pociągnięciem zostanie wyczesany i odkurzonynadmiar sierści. Twój ukochany czworonóg zostanie pozbawiony brudu, substancji destrukcyjnych i alergenów. Przemyślana konstrukcja szczotki na dodatek stymuluje funkcje skóry.


Ssawkę szczelinową można zastosować do sprzątania trudno przystępnych miejsc - kaloryferów, gniazdek, zakamarków między materacami i tapicerką, a także wszystkich miejsc, do których nie zmieści się obfita ssawka.


Ssawka ze szczotką pomoże delikatnie pousuwać kurz z mebli, żaluzji, książek, klawiatury, itp. Bez zarysowania tych powierzchni. Ssawki znajdują się w korpusie odkurzacza, dlatego za każdym razem masz je pod ręką.


Korpus odkurzacza i kółka posiadają elementy chromowane, dzięki którym odkurzacz demonstruje się nad wyraz estetycznie. Odkurzacz zaopatrzono w ergonomiczny uchwyt do nietrudnego przenoszenia, a także gumowaną poręczną rączkę ulepszającą komfort sprzątania.


Zasięg działania do 11 m pozwoli Ci przedostać się w każde miejsce. Worek o pojemności 3 l produkowano z progresywnej dzianiny SMS, która w kontraście do konwencjonalnych worków papierowych posiada szereg niepodważalnych zalet: posiada wysokie parametry filtracyjne, jest ANTYBAKTERYJNA, nie przeszkadza jej podwyższony poziom wilgotności i także oszczędza silnik.


Odkurzacz jest optymalny dla alergików. Można go czyścić. Filtr HEPA 13wychwyci choćby te najmniejsze cząsteczek kurzu i pyłków. Właściwości: produktywność AAAA objętość worka: 3 l kontrolka napełnienia worka metalowe rury teleskopowe filtr HEPA 13 regulacja mocy promień działania: 11 m Akcesoria: dysza AAAA obszerna turboszczotka niepokaźna turboszczotka szczotka do sierści zwierzęcej dysza szczelinowa ssawka ze szczotką

4HOME
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane