Polska - Odkurzacze - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - iRobot Roomba 604

iRobot Roomba 604

PL 897.00 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 2 odsłon ID #3567560

Opis

QR CODE

iRobot Roomba 604

Robot sprzątający serii 600 wyposażony w akumulator litowo-jonowy. Użycie 3-stopniowego systemu pracy produktywna prace robota w szczególności na powierzchniach miękkich. Sprawdzona budowa iRobot Roomba zaopatrzona w akumulator pozbawiony efektu pamięci skuteczne odkurzanie każdego dnia.


Trójstopniowy system czyszczenia

iRobot Roomba 604 typowy tryb sprzątania typowy do całej kolekcji 600. Główna siłą robocza systemu są dwie szczotki główne- jedna z włosiem, druga gumowa. Siłami pobocznymi są, szczotka boczna posiadająca na celu zagarnianie zanieczyszczeń z prawej strony urządzenia w obszar roboczy szczotek głównych, oraz nieznaczny wiatraczek znajdujący się w koszu na zanieczyszczenia pomagający wydajniej przetransportować brud ze szczotek do pojemnika na nieczystości.


iAdapt

Specjalny system nawigacji pozwala urządzeniu na wybór jednego z czterdziestu modeli przemieszczania się. Roomba 604 w czasie jazdy stosuje algorytm czasowy, korzystając z chaotycznego trybu przemieszczania dostosowuje się do przeróżnego rodzaju przeszkód.
Dirt Detect

System wspomaga robota wykrywając miejsca niezwykle zabrudzone na których automatyczny odkurzacz powinien skupić obszerniejszą uwagę w trakcie jazdy. Funkcja ta wyśmienicie sprawdza się na powierzchniach dywanowych gdzie skażenia gromadzą się wyraźnie łatwiej oraz szybciej.


Sprząta przy krawędziach i w narożnikach

Roomba 604 wyposażona jest wirującą szczotkę. Znajdująca się po prawej stronie doskonale wymiata skażenia z miejsc takich jak rogi, krawędzie, listwy czy cokoły, w obszar pracy szczotek głównych robota. Automatyczny odkurzacz swoją budową, a także algorytmami jazdy ściśle współpracuje ze szczotką boczną która jest jednym z części 3 stopniowego systemu czyszczenia.


Cliff Detect

iRobot Roomba 604 została zaopatrzona w szereg charakterystycznych czujników bezpieczeństwa. Najważniejsze z nich odpowiadają za uchronienie robota sprzątającego przed spadkiem z równego rodzaju krawędzi np. Krańca schodów. Występowanie czujników spadku stanowi gwarancje bezpieczeństwa pracy urządzenia.


Akumulator litowo-jonowy (1800 mAh)

To największa zmiana w stosunku
do poprzednich modeli serii 600.
Brak efektu pamięci i leniwej baterii,
pozwala urządzeniu na wykonanie
ogromnej ilości cykli sprzątania – każdy po 60 minut. Akumulator ten, oprócz idealnej konstrukcji gwarantuje dłuższą żywotność w przeciwieństwie do poprzedników technologi niklowo-wodorkowej.
Czas ładowania – 180 minut.


samoczynne dokowanie i ładowanie

iRobot Roomba 604 po skończonej pracy albo w przypadku
wyczerpania baterii wraca samodzielnie
na stacje bazową żeby naładować akumulator, a także podtrzymywać go w stanie pełnym.
zapewnia to ciągłość pracy
oraz gotowość samoczynnego odkurzacza do ponownego sprzątania.


Clean Spot:

Funkcja gdy jest aktywowana wyznacza robotowi iRobot Roomba 604 wyjątkowy algorytm jazdy który polega na sprzątaniu miejscowym. Automatyczny odkurzacz zatacza kręgi stopniowo je rozszerzając zamykając swą prace na niepokaźnym obszarze. Warto jednak pamiętać ze robot odkurzający po zakończeniu trybu, będzie stała w miejscu i czekała na kolejne polecenia – nie zacznie samodzielnie dalszej pracy.


pakiet mieści:
 • iRobot Roomba 604

 • Akumulator Li-ion (w urządzeniu)

 • Zintegrowana stacja dokująca

 • Polska instrukcja obsługi

 • Specjalna wydłużona 3 letnia gwarancja


informacje technologiczne:
 • Producent: iRobot

 • Model: Roomba 604

 • Czas pracy: 60 minut

 • Czas ładowania: 180 minut

 • pojemność zbiornika na kurz: 0,6 l

 • typ filtru: AeroVac

 • wymiary:
 • średnica: 33,5 cm
 • wysokość: 9,3 cm

 • Gwarancja: 3 lata / 36 miesięcy

Powyższe opracowanie graficzne i tekstowe stanowi wyłączną własność firmy International Robotics żeby Piotr Kruszewski. Zakazuje się powielania, fotokopiowania i rozpowszechniania albo w jakikolwiek inny sposób stosowania materiałów na jakichkolwiek polach eksploatacji bez pisemnej zgody właściciela. W sytuacji naruszenia ww. Zakazu zastrzegamy sobie prawo do dochodzenia wszelkich roszczeń przewidzianych przez obowiązujące przepisy prawa.

MediaMarkt.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane