Polska - Odkurzacze - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Philips FC 9553

Philips FC 9553

PL 604.75 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 4 odsłon ID #3567531

Opis

QR CODE

Prezentacja 3D: Odkurzacz bezworkowy PowerPro Active FC9553/09 technika PowerCyclone 7 dłużej utrzymuje dużą moc ssaniaAerodynamiczny zarys odkurzacza z technologią PowerCyclone 7 minimalizuje opór powietrza i zapewnia wyjątkowo sprawne odkurzanie w trzech sprawnych krokach: 1) Powietrze momentalnie wpływa do komory PowerCyclone dzięki prostemu i gładkiemu wlotowi.


2) odkształcony przepust powietrza przyspiesza jego ruch w górę komory cyklonicznej. 3) U góry komory cyklonicznej łopatki wentylujące sprawnie oddzielają kurz od powietrza. Nasadka TriActive+zapewnia wysoką skuteczność odkurzania na wszelkich rodzajach podłógNasadka TriActive+ zezwala na odkurzanie podłogi jednym ruchem na 3 najróżniejsze sposoby: 1) przy pomocy specjalnie zaprojektowanej nasadki delikatnie podnosi włosie dywanu w celu skrupulatnego usunięcia kurzu.


2) Odkurza większe cząsteczki kurzu poprzez wielki otwór z przodu. 3) Zamiata kurz i brud wzdłuż mebli i ścian za pomocą dwóch szczotek bocznych. Funkcja regulacji mocy ssaniaFunkcja regulacji mocy pozwala przystosować moc ssania do różnorodnych zadań, na przykład do odkurzania twardych podłóg, podłóg drewnianych i dywanów.Pojemnik na kurz umożliwiający higieniczne opróżnianie przy użyciu jednej rękiPojemnik na kurz został zaprojektowany tak, by można było go higienicznie wyjmować i opróżniać przy użyciu jednej ręki, bez powstawania kłębów kurzu.


śladowe , a także uchwyt z przodu i u góry upraszczają przenoszenieUchwyty u góry i z przodu upraszczają przenoszenie. Nieduże rozmiary wygodne przechowywanie.Szczotka zintegrowana z uchwytem zawsze gotowa do wykorzystaniaSzczotka do odkurzania została zastosowana w uchwyt, dzięki temu zawsze jest pod ręką w trakcie odkurzania mebli, powierzchni płaskich i tapicerki.Nasadka do mebli zezwala na usuwanie sierści z kanap i poduszekNasadka do mebli umożliwia czyszczenie delikatnych powierzchni oraz likwidowanie sierści z kanap, foteli i poduszek cenionych poprzez zwierzęta domowe.System filtra antyalergicznego lokalizuje ponad 99,9% znikomych cząsteczek kurzuFiltr powietrza Clean Air tworzy wspaniałe uszczelnienie i lokalizuje 99,9% niewielkich cząsteczek kurzu w tym pyłki, sierść, roztocza z myślą o alergikach oraz innych osobach wymagających wyższego poziomu higieny.Miękki zderzak i gumowe koła gwarantują ochronę mebliMiękki zderzak i gumowe koła zapewniają ochronę mebli i uniemożliwiają powstawaniu zarysowań podłogi.


powodują ponadto, że odkurzacz jest bardzo zwrotny.Funkcje specjalne: Akcesoria w pakiecie: Szczelinówka Zintegrowana szczotka rozmiary: 412 x 280 x 280 mmPozostałe cechy:...

Sferis.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane