Polska - Odkurzacze - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Samsung VC07M25E0WR

Samsung VC07M25E0WR

PL 349.00 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 3 odsłon ID #3567534

Opis

QR CODE

Najważniejsze cechy Moc ssąca atrybuty odkurzania Wygoda Akcesoria 2 w 1 tabela porównawcza Zawartość opakowania FAQ Najważniejsze cechy Wysoka moc ssąca Klasa energetyczna A Trzy typy worków Filtracja EPA Lekki i poręczny Akcesoria 2 w 1 pokaźniejsza moc, pokaźniejsza oszczędność - EZ Clean Cyclone technika EZ Clean Cyclone* nie tylko zapewnia wysoką moc ssącą odkurzacza, lecz jest jeszcze stanowczo higieniczna.


podczas odkurzania obszerniejsze śmieci nie trafiają do worka, lecz zbierają się w specjalnym, antystatycznym, łatwym do utrzymania w czystości pojemniku. Dzięki temu moc ssąca pozostaje dłużej na wysokim poziomie, a ty oszczędzasz na workach, ponieważ nie musisz ich często wymieniać.


* w sytuacji niektórych modeli odkurzaczy, moduł EZ Clean Cyclone należy dokupić. Bezpieczeństwo Wysokie parametry odkurzania 3 x A sprawność energetyczna: klasa A Odkurzacz producenta Samsung skutecznie usuwa brud i kurz, pozostając jednocześnie najbardziej oszczędnym urządzeniem na skali klasy energetycznej.


Sprzątasz krócej i dzięki temu oszczędzasz prąd. Sprzątanie powierzchni twardych: klasa A skuteczność odkurzacza Samsung w sprzątaniu powierzchni twardych została sklasyfikowana jako „A”. Co to oznacza w praktyce? Jeszcze szybciej zlikwidujesz brud i kurz z drewnianych powierzchni i szczelin w podłodze – starczy jeden ruch!


Reemisja kurzu: klasa A Im wyższa klasa reemisji kurzu, tym lepiej. Oznacza to, że mniej się go wydostaje z odkurzacza podczas sprzątania, a przez to powietrze w mieszkaniu jest przyjemnie świeże. To dlatego urządzenia Samsung mogą z powodzeniem używać także alergicy.


innowacyjna technika dla Twojej wygody Ochrona przed mikrocząsteczkami Filtr EPA dla alergików Odkurzacze Samsung wykorzystują filtrację EPA, aby zapewnić jak najlepszą ochronę przed mikrocząsteczkami, które mogą gromadzić alergeny.


Wydmuchiwane powietrze jest widocznie czystsze, przez co bardziej dobre dla Twojego zdrowia. 3 rodzaje worków Materiałowe i papierowe W pakiecie z odkurzaczem Samsung znajdziesz trzy warianty worków do wyboru.


Te z mikrowłókniny zwiększają sprawność pracy odkurzacza i zatrzymują nawet do 99,7% cząsteczek kurzu. Są zatem doskonałym wyborem dla alergików, podobnie jak worek antyalergiczny, z odzieżowym wykończeniem Bioneem®, które hamuje namnażanie się roztoczy.


Z kolei antyzapachowy worek pozwoli radować się świeżym, pachnącym powietrzem choćby tuż po odkurzaniu – użyty w nim dynamiczny węgiel neutralizuje nieprzyjemne aromaty. Prędkie i wygodne odkurzanie dzięki akcesoriom Akcesoria do odkurzacza Samsung sprawią, że jeszcze skrupulatniej posprzątasz swój dom – choćby te najtrudniej dostępne miejsca.


Szczotka do kurzu Zaprojektowana z myślą o alergikach, zbiera choćby najmniejsze cząsteczki kurzu. Odetchniesz z ulgą! Szczelinówka Zmieści się tam, gdzie zwykła szczotka nie da rady: między fotelem a ścianą, między listwą przypodłogową a meblami… wszędzie, gdzie Ci trzeba Teleskopowa rura Grunt to wygoda – dostosuj długość rury, by nie musieć się schylać.


Jeśli sprzątasz mniej dostępne miejsca, wyreguluj ją tak, żeby sięgała jeszcze dalej. Porównanie serii VC07­M25E­0WR­/GE VC07­M25F­0WP­/GE VC07­M25H­0WB­/GE VC07­M25J­0WP­/GE VC07­M25K­0WN­/GE VC07­M25L­0WC­/GE Poziom głośności (dB(A)) 79 79 79 79 79 79 Klasa energetyczna A A A A A A Roczne zużycie energii (kWh/r) 28 28 28 28 28 28 wydajność zbierania kurzu na podłodze A A A A A A produktywność zbierania kurzu na dywanie D D D D D D Reemisja kurzu A A A A A A Moc (W) 750 750 750 750 750 750 Moc ssąca (W) 200 200 200 200 200 200 Filtr wylotowy ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY ZWYK­ŁY Filtr przed silnikiem PIANKO­WY PIANKO­WY PIANK­OWY PIANKO­WY PIANKO­WY PIANKO­WY Sterowanie mocą w rączce nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie nie, w korpusie Filtr Cyklonowy EzClean nie nie tak tak tak tak Szczotka charakterystyczna z przęłącznikiem NB - 930 nie nie tak tak tak tak Akcesoria 2 w 1 (szczelinówka i szczotka do kurzu) tak tak tak tak tak tak Eco szczotka do parkietów Parquet Brush HB - 100 nie tak nie tak nie tak Szczotka do sierści Pet Brush TB - 250 nie nie nie nie tak nie pojemność zbiornika na kurz (l) 2,5 2,5 2,5 2,5 2,5 2,5 Wskaźnik zapełnienia worka tak tak tak tak tak tak Długość kabla zasilającego (m) 6 6 6 6 6 6 odcień CZER­WONY FIOLE­TOWY NIEBIE­SKI FIOLE­TOWY ZIELONY GRAF­ITOWY sprawdź TABELE Zawartość opakowania Odkurzacz Rura z tworzyw sztucznych Rura teleskopową stalową Akcesoria 2w1 Karta energetyczna Częste pytania Czy mimo, iż jestem alergikiem, mogę korzystać ze zwykłego odkurzacza workowego? bezspornie tak.


Od 1 września 2014 roku wszystkie odkurzacze, zgodnie z dyrektywą Unii Europejskiej, mają obowiązek podawać powiększone dane o etykiecie energetycznej odkurzaczy.

Vobis.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane