Polska - Pralki - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Bosch WAN20140PL

Bosch WAN20140PL

PL 1799.00 zł.

2 lat Nowy Sprzedam 10 odsłon ID #211770

Opis

QR CODE
Wybrane atrybutyKlasa energetyczna A+++
szybkość obrotowa [obr/min] 1000
Wsad [kg] 7
rozmiary GxSxW [cm] 55 x 60 x 84,9 cm
Woda Plus

Do płukania wykorzystywana jest pokaźniejsza przeważnie liczba wody, co pozwala z unikatową precyzją usunąć z dzianin resztki potencjalnie alergennego detergentu i wszelkich potencjalnych smug i zabrudzeń.


EcoPerfect

Funkcja zezwalająca na minimalizację zużycia energii elektrycznej kosztem wydłużenia czasu trwania programu. Pozwala nie tylko radować się świadomością działania na rzecz ochrony środowiska, ale i stanowczo zniżyć rachunki za energię elektryczną - a wszystko to przy niezmiennie perfekcyjnych rezultatach samego prania.


Automatyka wagowa

Pralka wyposażona jest w zaawansowany system sterowania, który - na podstawie wskazań sensorów oceniających wagę i wielkość ładunku - na bieżąco reguluje czas prania i liczba zużywanej wody. Pozwala na optymalizację wyników prania i wielkie oszczędności wody i energii.


AntiVibration Design

postępowy system stabilizacji, zezwalający na zasadniczą redukcję drgań i hałasu nawet przy najwyższej prędkości wirowania. Zasadniczo udoskonala komfort stosowania pralki.


Opóźnienie rozpoczęcia programu

Dzięki tej funkcji rozpoczęcie prania może zostać przesunięte na później. Możesz sam wybrać czas rozpoczęcia procesu, by móc rozładować urządzenie, tak by nie przeszkadzało to w innych obowiązkach. Nie musisz przypasowywać Twojego planu dnia do pralki, niech pralka dostosuje się do Ciebie.


Kontrola ilości Piany

progresywne sensory zainstalowane w pralce rozpoznają zbyt dużą ilość piany, jej nadmiar automatycznie powtarza proces płukania aż do uzyskania najlepszego efektu.


Koszule/Bluzy

doskonały program do prania niejednokrotnie noszonych bluz i koszul. Zmniejszona prędkość wirowania i skrócony czas prania pozwoli uzyskać najlepsze rezultaty.


Mix

nad wyraz przydatny program gdy nie masz czasu na uprzednią segregację swej odzieży.


Wełna/pranie ręczne

Dzięki adekwatnemu doborowi parametrów pracy pozwala na uzyskanie genialnych rezultatów przy zachowaniu parametry delikatnej wełny.


Delikatne

Specjalny program asygnowany do kobiecej delikatnej bielizny.Dzięki optymalnemu doborowi parametrów pracy zezwala na uzyskanie idealnych rezultatów przy zachowaniu właściwości poszczególnych materiałów.


Active Water

Oszczędza wodę i tnie koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje liczba prania w bębnie.


AntiVibration Design

Dzięki postępowemu silnikowi EcoSilence Drive, zamkniętemu w hermetycznej obudowie, nasza pralka jest wyjątkowo cicha - izolacja silnika, a także oraz amortyzator, który działa jak tłumik w samochodzie, zagwarantuje dopełniające wyciszenie. Amortyzator i specjalne wytłoczenia AntiVibration na ścianach bocznych pralki eliminują wibracje powstające przy wirowaniu.


Zielona technologia - EcoSilence Drive

Pralki Bosch z napędem EcoSilence Drive™ wyznaczają nowe standardy wydajności energetycznej. Bezszczotkowy napęd nie buduje drgań, które hamowałyby jego pracę, tak więc silnik EcoDrive może wykorzystać pełnię swej mocy do napędu pralki, bez żadnych strat energii. Urządzenia z takim silnikiem są wyjątkowo ciche i jednostajne, nawet przy maksymalnym załadunku.


VarioPerfect. Oszczędzaj czas lub energię.

Bosch w każdym detalu: dzięki funkcji VarioPerfect możesz skrócić albo wydłużyć program prania oszczędzając czas albo energię. Postępowy system umożliwi Ci jeszcze wygodniejsze pranie. Rekord szybkości pobijesz włączając opcję TimePerfect - skracając czas prania choćby o 65%. Oszczędność do 50% energii zyskasz stosując opcję EcoPerfect - chroniąc przy tym środowisko naturalne. Za każdym razem osiągniesz wspaniałą czystość prania w najwyższej klasie efektywności z gwarancją 100% jakości.


Start/Pauza z opcją dołożenia prania

Zapomniałeś o koszulce, jeansach, a może skarpetce? Przycisk Start / Pauza pozwala na dokładanie rzeczy do bębna w każdym momencie, jeśli tylko proces prania na to pozwali.


Grzałka niklowo-cynkowa

Dłuższe bezawaryjne życie naszej pralki zapewnia także nowoczesna niklowo-cynkowa grzałka, która efektywnie i znacząco ogranicza osadzanie się kamienia, dzięki czemu możesz cieszyć się wydajnym urządzeniem przez lata.


Nocne pranie

Dla wszystkich zaganianych pralki Bosch zostały wyekwipowane w specjalny program nocny. Pralka pierze wyraźnie ciszej, by nie zakłócać snu domowników, a efekt prania i tak pozostaje świetny.


Program AntyAlergia

Program AntyAlergia przypasowany jest do potrzeb użytkowników ze skłonnością do alergii, a także dla osób o wrażliwej skórze. Powiększona ilość wody, dodatkowe cykle płukania i podwyższona do 60? C temperatura sprawiają, że po detergentach nie będzie śladu!


Program Super niedługi 15/30

Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną poprzez jeden dzień, włącz program Super krótki. Daj naszej pralce 15 minut? w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież.


Oszczędność detergentu - mniejsze koszty

zastosowanie w pralkach firmy Bosch zaworu kulowego, uniemożliwia stratom proszku, który nie jest wypłukiwany z wodą i może być całkowicie użyty do cyklu prania. To zdecydowana oszczędność detergentu czyli ulga dla Twojego portfela.


Aqua Stop

w dodatku jeżeli system nie zadziała, producent zobowiązał się do pokrycia kosztów związanych z remontem nie tylko w Twoim domu, ale także u Twoich sąsiadów. Zobowiązanie jest objęte dożywotnią gwarancją.


Neonet.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane