Polska - Pralko-suszarki - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Bosch wna14404pl

Bosch wna14404pl

PL 2999.00 zł.

3 lat Nowy Sprzedam 17 odsłon ID #4104268

Opis

QR CODE

najważniejsze atrybutyodświeżanie przy pomocy parydzięki specjalnemu programowi, podczas którego do bębna emitowana jest para, ubrania są w delikatny sposób odświeżane. Wilgotne i gorące środowisko jakie jest produkowane w bębnie pozwala rozluźnić włókna dzianin, dzięki czemu zagniecenia są redukowany.


oprócz tego przepływ ciepłego powietrza zezwala na odświeżenie ciuchów usuwając z nich niepożądane zapachy.odświeżanie za pomocą parydzięki specjalnemu programowi, w trakcie którego do bębna emitowana jest para, ubrania są w delikatny sposób odświeżane.


wilgotne i gorące środowisko jakie jest stworzone w bębnie pozwala rozluźnić włókna dzianin, dzięki temu zagniecenia są redukowany. Oprócz tego przepływ ciepłego powietrza pozwala na odświeżenie ubrań usuwając z nich niechciane zapachy.pranie 9 kg, suszenie 6 kg w jednym urządzeniunie masz miejsca na suszarkę? to nie problem, ponieważ pralko-suszarka producenta bosch z systemem autodry suszy i pierze z taką samą produktywnością.


dzięki ciągłemu pomiarowi wilgotności, system autodry automatycznie wykrywa, kiedy pranie jest nadzwyczajnie suche, żeby zagwarantować staranne i delikatne suszenie. Wspaniale dopasowane programy prania i suszenia dla każdego typu dzianin najlepsze rezultaty zawsze.


nareszcie pojawiła się pralko-suszarka, oferująca ubranie gotowe do włożenia. Upierz i wysusz do 6 kg za jednym zamachem. Start / pauza +opcja dołożenia lub wyjęcia praniazapomniałeś o dziecięcej skarpetce, swym podkoszulku? nie przejmuj się.


kiedy ostatnio załadowałeś pralkę, uruchomiłeś proces prania i wtedy uświadomiłeś sobie, iż zapomniałeś o podkoszulku albo skarpetce dziecka? funkcja start/pauza z opcją dołożenia prania w naszych pralkach umożliwia dołożenie zapomnianych ubrań lub wyjęcie ich choćby w trakcie cyklu prania*.


starczy zapauzować bieżący cykl i otworzyć drzwiczki, aby dołożyć zapomnianą sztukę odzieży do bębna i kontynuować pranie.*dokładanie nie jest osiągalne, gdy temperatura jest wyższa niżeli 50°c albo gdy poziom wody jes

MediaMarkt.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane