Polska - Soundbary - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Samsung hw-q800

Samsung hw-q800

PL 2499.00 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 1 odsłona ID #3565494

Opis

QR CODE

Eksperci w zakresie solidnych innowacji Przetestowane i zestrojone w California Audio Lab, gdzie nasi światowej klasy inżynierowie audio stosują progresywne technologie akustyczne i najnowocześniejsze modelowanie komputerowe, by zapewnić wspaniale stabilny, wypełniający wnętrze dźwięk.


Soundbar i telewizor Q, wspaniała harmonia Soundbar Q800T synchronizuje się z telewizorem Samsung, tworząc razem wciągający dźwięk. Łączy i udoskonala dźwięk przez głośniki listwy dźwiękowej, a także głośniki telewizora, zapewniając nowy poziom zanurzenia akustycznego, dzięki temu możesz oglądać treści jak nigdy dotąd.


Zanurz się w urzekającym dźwięku Dzięki 3 kanałom, 1 kanałowi subwoofera i 2 kanałom rozszerzającym moc, otrzymasz dźwięk, który porusza się, żeby zniewalać rozrywkę. Perfekcyjnie nadaje się do twojego telewizora QLED, poczuj jedność z historią, gdy otacza cię pełne środowisko audio z prawdziwym dźwiękiem 3.1.2ch za pośrednictwem Samsung Acoustic Beam.


Gotowy, by usłyszeć twoje polecenie łatwo kontroluj muzykę, zdobywaj dane i zarządzaj dniem bez wykorzystania dłoni. Nie pamiętasz tytułu utworu? Poproś Alexę, żeby coś zagrała, po prostu wypowiadając kilka wierszy tekstu piosenki.


Niezależnie od rodzaju muzyki i treści, w której jesteś w nastroju, Q800T jest gotowy, by Cię usłyszeć. Słuchaj lepiej. Graj lepiej Przygotuj się na potężne, wciągające wrażenia z gry dzięki subwooferom, które wzmacniają scenę, i głośnikom, które gwarantują niesamowity dźwięk przestrzenny.


Soundbar samoczynnie przełącza się w tryb gry po podłączeniu do telewizora Samsung, dzięki czemu możesz skupić się na graniu, a nie na konfigurowaniu.

Vobis.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane