Polska - Witaminy i minerały - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Krople Avitale Witamina K2 z D3 w kroplach - 30 ml

Krople Avitale Witamina K2 z D3 w kroplach - 30 ml

PL 63.90 zł.

3 lat Nowy Sprzedam 11 odsłon ID #4245311

Opis

QR CODE

Witamina K2 z D3 20µg/500IU

suplement diety

Porcja witaminy D: 500 IU

Porcja witaminy K: 20 µg

Zawartość: 30 ml

ilość porcji: 600 porcji (porcja=pełna pompka)

Naturalna witamina K (VitaMK7®- opatentowana postać) z fermentacji bakterii Bacillus Subtillis Natto Naturalne źródło witaminy D z lanoliny w oliwie z oliwek Extra Virgin z pierwszego tłoczenia – dokument (ORGANIC)

Porcja witaminy K: 20 µg witaminy K (VitaMK7®) – najszczególniejsza obecnie naturalna witamina K2 D3 na rynku polskim.

CLEAN LABEL – bez nienaturalnych i technologicznych dodatków, barwników i konserwantów. Oliwa z oliwek Extra Virgin z pierwszego tłoczenia z dokumentem ORGANIC.

Skład i wykorzystanie:

komponenty

1 porcja 5 porcji (porcja dzienna)

Naturalna witamina K (VitaMK7®)

Witamina E (octan D-alfa-tokoferylu)

Witamina D z lanoliny 20µg (*26,5%)

7 mg/9,5IU (*58%) 12,5 µg/500 j.m. (*200%) 100µg (*133%) 35 mg/47,6IU (*290%) 62,5 µg/2500 j.m.(*1200%) *

RWS: dzienna referencyjna wartość spożycia

Skład towaru:

Oliwa z oliwek Extra Virgin z pierwszego tłoczenia (organic), witamina K (menachinon-7) w zastrzeżonej postaci VitaMK7®, naturalna witamina E (octan D-alfa-tokoferylu), naturalna witamina D z lanoliny (cholekalcyferol).

użytkowanie:

Zalecana porcja do spożycia w ciągu dnia niezbędna do uzyskania korzystnego działania artykułu: 1 albo 5 porcji dziennie w trakcie posiłku.

Nie przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Produkt nie może być stosowany jako substytut przeróżnej diety. Zaleca się wykorzystywanie różnorodnej diety i zdrowego trybu życia.

Warunki przechowywania:

Przechowywać w temperaturze pokojowej w sposób niedostępny dla nieznacznych dzieci.

Przed zastosowaniem wstrząsnąć.

Zawartość opakowania: 30 ml (600 porcji). Porcja = pełna pompka.

DZIAŁANIE WITAMINY K2+D3:

pomaga w dobrym funkcjonowaniu układu opornościowego.

przyczynia się do prawidłowego poziomu wapnia we krwi. Pomaga w utrzymaniu zdrowych zębów.

pomaga w dobrym wchłanianiu/stosowaniu wapnia i fosforu.

pomaga w poprawnym funkcjonowaniu mięśni. Pomaga w utrzymaniu zdrowych kości.

Witamina K2 z D3 20µg/500IU Witamina K w zastrzeżonej postaci VitaMK7®, to jedno z najkorzystniejszych naturalnych źródeł wita­miny K, niezwykle prawidłowo przyswajalnej, przeba­danej, a także o udokumentowanym działaniu za­opiniowanym poprzez EFSA (Europejska Agencja d.s. Żywności).

VitaMK7® pozyskiwana jest w drodze fermen­tacji Bacillus Subtilis Natto i przy użyciu obojęt­nego chemicznie CO-2. Menachinon -7 będący naturalnym źródłem Witaminy K firmy Avitale pochodzi od jedynego producenta Europej­skiego.

WIĘCEJ O SAMEJ WITAMINIE K W POSTACI VitaMK7®

Czy VitaMK7® K2 Menaquinone 7 jest najszczególniej progresywnym produk­tem K menachion 7 na rynku?

Tak. Pochodzi ze źródeł naturalnych. Powstaje w opa­tentowanym procesie biofermentacji przy udziale kultur bakterii Bacillus subtilis natto. W procesie fermentacji nie biorą udziału żadne inne bakterie, które są stosowane w innych formach (np. Plastikowych).

Czy VitaMK7® K2 Menaquinone 7 jest kompletnie wolne od alergenów i soi?

Tak. Z pełną odpowiedzialnością możemy zaświadczyć,towar nie mieści alergenów ani soi, która jest używana do pro­dukcji innych, syntetycznych form witaminy K.

nie zawiera:

nie mieści domieszek syntetycznych form

alergenów, soi i jej pochodnych, glutenu, Laktozy

elementów genetycznie modyfikowanych (GMO)

nie zawiera zanieczyszczeń z cyklu biofermentacji, ich po­zostałośc to jedynie 1%

All-trans menachinon 7? gromadzi > 99% all-trans menachinonu 7 (czyli czystego źródła witaminy K). Źródła plastikowe zawierają maksymalnie 95% witaminy K. Grafika 1. Zawartość trans menachinonu

dodatkowo:

nie mieści skażeń i pozostałości z cyklu fermen­tacji

nie bierze udziału w żadnych syntetycznych procesach

nie ma pozostałości bakteryjnych nie gromadzi domieszek syntetycznych form

Czy w procesie wytwarzania VitaMK7®używa się sub­stancji chemicznych i rozcieńczalników?

Cały proces produkcji opiera się na użytkowaniu na­turalnych procesów, a podczas całego cyklu pozyskiwania K nie używa się żadnych substancji chemicznych ani rozcień­czalników. Ten oryginalny cykl produkcji został opatentowany w Europie, USA i Japonii. Całkowitą nieobecność rozpuszczalników mogą zagwarantować jedynie konkretnie zaawansowane techno­logie.

Czy VitaMK7®jest najistotniej jednostajną formą K menachi­nonu 7 dostępną na rynku?

Tak. Jest jednostajna 36 miesięcy w temperaturze pokojo­wej osłonięta od światła. W dodatku jest stabilna w połączeniu z wapniem i witaminą D3.

Czy VitaMK7®posiada badania toksykologiczne, przed­kliniczne i kliniczne?

Tak. Pozostała nad wyraz należycie przebadana poprzez Profesora G. Littarru i jego współpracowników (University of Marche -Wło­chy, Instytut Biochemii, Akademia Medyczna).

VitaMK7® wykonana jest w fabryce we Włoszech w zachowaniu procedur HACCP, cGMP, FDA.

producent VitaMK7® złożył wniosek do FDA o zatwierdzenie jako wzorcowego menachinonu na zapotrzebowania VitaMK7®Amerykańskiej Farmakopei.

Szczególnym atutem branym pod uwagę przez FDA jest fakt, iż w procesie wytwarzania VitaMK7® nie stosuje się rozpuszczalników.

VitaMK7® może być używana poprzez dzieci

W procesie biofermentacji ważnym etapem produkcji jest proces oczyszczania gotowego towaru ze wszelkich zbędnych związków w tym pozostałości bakteryjnych.

Część firm używa procesów chemicznych np. Heksanów co w świetle prawa usuwa ich z miana „100% naturalnego produktu” ale nadal mogą używać stwierdzenie „produkt naturalny”.

Inne zaś tak jak Witamina K2 Avitale w postaci VitaMK7® jest w „100% naturalnym produktem” czyli proces oczyszczania jest procesem bezpiecznym i nie chemicznym, odbywa się on przy użyciu dwutlenku węgla (ekstrakcji CO2).

Oczyszczanie przy użyciu CO2 to naturalny proces, bezpieczny, dzięki któremu uzyskuje się wyjątkowo wysoką czystość - aż 99% czystego trans-menachinonu.

Zgodnie z deklaracją producenta, na świecie kryterium to spełnia tylko witamina K2 w postaci VitaMK7®

Witamina D marki Avitale rekomendowana jest ponadto do spożycia przez wegan, a także wegetarian.

Witamina D Avitale spełnia wymogi CLEAN LABEL – nie mieści sztucznych i technologicznych dodatków, barwników i konserwantów.

wytwarzana w sterylnych warunkach zgodnych z najwyższymi światowymi standardami jakości HACCP i GMP. Produkt w szczelnie zamkniętym pojemniku.

AVITALE – nowość na polskim rynku! Naturalne witaminy w kroplach, tworzone z myślą o najmocniej wymagających konsumentach.

AVITALE to linia produktów naturalnych oraz prekursorskich witamin w kroplach, które to powstały w odpowiedzi na coraz pokaźniejsze zain­teresowanie konsumentów suplementami o najwyższej jakości. Efek­tem badań oraz powszechnego wzrostu świadomości konsumenckiej stało się po­nowne zdefiniowanie najbardziej pożądanych cech suplementów diety.

Do tych cech należą:

- najwyższa jakość substancji dynamicznych

- „czysta etykieta” (bez zbędnych nienaturalnych dodatków technologicznych, barwników oraz konserwantów)

- precyzyjne dawkowanie - maksymalna przyswajalność

- skład wolny od glutenu, mleka oraz soi

- zgodność z kryteriami towarów przeznaczonych dla wegetarian i wegan

Witaminy w kroplach AVITALE spełniają wszystkie powyższe warunki

progresywnA technika – BIOAKTYWNA:

postępowa technika witamin w kroplach AVITALE oparta jest na bioaktywnych substancjach, zawieszonych na oliwie z oliwek Extra Virgin z pierwszego tłoczenia z certyfikatem ORGANIC i na naturalnej witaminie E (d-alfa tokoferyl).

Witaminy w kroplach producenta AVITALE to suplement, któ­ry pomaga w zachowaniu nad wyraz cennej równowagi funkcjonowania organizmu!

Poziom witaminy d3 u wielu osób nie jest wysoki

Oliwa z oliwek Extra Virgin z pierwszego tłoczenia z certyfikatem (ORGANIC)

Producent:

Medicaline

aleNatura.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane