
MASKA CARBOMASQ
Jest to najlepsza wersja naszego najchętniej nabywanego artykułu. Maska jest wspaniale dostosowana, posiada filtr klasy N99 z aktywnym węglem, który stanowi ochronę przed bakteriami i wirusami w 99,9%. Świetnie plastyczny zacisk na nos rewelacyjnie dopasowuje maskę do twarzy właściciela. Jej ogromną zaletą jest luźny przepływu powietrza, dzięki czemu długotrwałe korzystanie z maski jest zdecydowanie bardziej wygodne.
Nasze maski cechują się fantastycznym działaniem oraz szczególnie niebanalnym designem. Spektakularne, nasycone kolory, najwyższej jakości podzespoły, a także skrupulatne wykończenie zagwarantuje doskonały efekt końcowy. Dzięki nim będziesz nie tylko bezpieczny ale i bardzo stylowy. Nasze maseczki zostały zaprojektowane w celu najwyższej optymalizacji:
- jakości – używamy wyłącznie certyfikowanych tworzyw ze standardem oeko-tex, w naszych produktach stosujemy wyłącznie cieniutką lecz i wytrzymałą, profesjonalną gumkę, która zaprojektowana została specjalnie na potrzeby produkcji maseczek ochronnych, która nie uciska uszu i nie sprawia dyskomfortu. Dla zapewnienia najwyższej wygody do produkcji masek używamy specjalistycznych regulatorów służących do jednostkowego ustalenia długości gumek oraz skrupulatnego dostosowania towaru do twarzy użytkownika.
- bezpieczeństwa - stosujemy wyłącznie najkorzystniejszej jakości filtry węglowe stanowiące ochronę w 99,9% przed wirusami i bakteriami + plastyczny, lekki zacisk na nos, którego zadaniem jest skrupulatne uszczelnienie i komfortowe dostosowanie maski do twarzy.
- łatwości oddychania – postępowa budowa i innowacyjny projekt w połączeniu z wyśmienitą tkaniną powoduje, iż jest to najbardziej przepuszczalny powietrze produkt tego typu.
- designu – ciekawa kolorystyka, materiały w kolorch FLUO, niebanalne wzornictwo ciekawy fason.
- ceny – nasze kunsztowne produkty proponujemy w niebanalnych cenach przy zachowaniu najwyższej jakości. Każdy towar został wyprodukowany ręcznie w Polsce.
Nasza maseczka jest wytwarzana z najwyższej jakości certyfikowanej bawełny. Dzięki zastosowaniu najkorzystniejszej jakościowo dzianiny zniwelowano spore opory występujące podczas oddychania. Specyficzny krój powstał w dbałości o wygodę użytkowników zapewniając nadzwyczajne dobranie do kształtu twarzy.
TASIEMKI I LAMÓWKI
Tasiemki i lamówki zastosowane w naszych produktach są bawełniane zapewniając niezmienność kroju towaru. Występują w wielu kolorach stanowiąc równocześnie estetyczne wykończenie maski.
PLASTYCZNY ZACISK NOSOWY
oryginalnie skonstruowany, lekko wydłużony, ukryty w lamówce, giętki zacisk nosowy zapobiega zsuwaniu się maski podczas noszenia, a także genialnie uszczelnia i dopasowuje maskę do kształtu twarzy użytkownika.
GUMKI
W naszych produktach stosujemy wyłącznie cieniutką lecz i wytrzymałą, fachową gumkę, która zaprojektowana została specjalnie na potrzeby produkcji maseczek ochronnych, która nie uciska uszu i nie powoduje dyskomfortu.
REGULATORY
Dla zapewnienia najwyższej wygody do produkcji masek używamy specjalistycznych regulatorów służących do jednostkowego ustalenia długości gumek, a także precyzyjnego dostosowania produktu do twarzy użytkownika.
ZAWARTOŚĆ OPAKOWANIA
Maseczka z filtrem.