Polska - Keyboardy i syntezatory - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Schubert etude 61 mk ii keyboard 61 klawiszy po 300 brzmień/rytmów kolor czarny (4060656111006)

Schubert etude 61 mk ii keyboard 61 klawiszy po 300 brzmień/rytmów kolor czarny (4060656111006)

PL 389.99 zł.

1 miesiąc Nowy Sprzedam 26 odsłon ID #154887

Opis

QR CODE

Łatwa gra na keyboardzie: Etude 61 MK II producenta Schubert to wysokiej jakościkeyboard oferujący osobom początkującym prędkie wejście w świat muzyki i pomoc w trakcie dalszego muzycznego rozwoju dzięki przeróżnym funkcjom i nadający się także dla osób zaawansowanych.Do dyspozycji jest 61 klawiszy dynamicznych – perfekcyjne do odgrywania melodii i do ćwiczenia własnych melodii.


Łącznie 300 brzmień, 300 rytmów, 50 utworów demo i panel perkusyjny z ośmioma dźwiękami perkusji zapewniają kreatywność i korzystne możliwości rozwoju. Możliwości dźwiękowe keyboardu można jeszcze bardziej wzbogacić, korzystając z opcjonalnie włączanych i dostosowywanych efektów, jak np.


sustain i vibrato.wbudowana funkcja uczenia oferuje początkującym szybki i efektywny dostęp do świata muzyki fortepianowej. Nawet muzyczni laicy docenią i skorzystają z funkcjonalnej funkcji nauki gry. Przydatna, zintegrowana funkcja nagrywania stanie na wysokości zadania podczas ćwiczenia lub szkicowania pomysłów na utwory.


Funkcja split (podziału klawiatury) keyboardu dzieli klawiaturę na dwie odrębne części, co przydaje się zwłaszcza w przypadku wspólnego muzykowania z nauczycielem lub partnerem muzycznym. Wyjście minijack keyboardu Etude 61 MK II pozwala na podłączenie słuchawek, dzięki czemu instrumentaliści mogą ćwiczyć w ciszy i spokoju, nie przeszkadzając innym osobom w pobliżu.


Wejście mikrofonowe pozwala w razie potrzeby na muzyczną oprawę granego utworu stosownym wokalem.Keyboard Etude 61 MK II marki Schubert jest zasilany albo z sieci elektrycznej, albo ośmioma charakterystycznymi bateriami rodzaju D.


dzięki temu jest on niezależny od zasilania sieciowego i można go używać w dowolnym miejscu.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane