Polska - Klucze udarowe - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Zakrętarka DEDRA DED7145, DED7145

Zakrętarka DEDRA DED7145, DED7145

PL 282.00 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 9 odsłon ID #4722303

Opis

QR CODE

 ZAKRĘTARKA BEZSZCZOTKOWA AKUMULATOROWA 18V SAS+ALL + Akumulator 5,0Ah 18V Li-Ion + Ładowarka do akumulatorów DEDRA DED7145 DED7038 DED7035 cechy artykułu Zakrętarka udarowa akumulatorowa DED7145 jest narzędziem, które odnajdzie wykorzystanie jednocześnie na budowie jak i pracach warsztatowych.


Urządzenie jest kompaktowe, o niewiele znaczących gabarytach i obfitej mocy 200 Nm. Zakrętarka udarowa wyśmienicie stanie na wysokości zadania przy odkręcaniu i wkręcaniu zapieczonych śrub i wkrętów. Uchwyt 1/4" wyekwipowano w dodatkową blokadę posiadającą za zadanie utrzymanie bita w uchwycie i uniemożliwianie jego wypadaniu w trakcie pracy.


Zakrętarka udarowa akumulatorowa sprawdzi się ponadto w pracy polegającej na łączeniu konstrukcji drewnianych, wymagających obszernej siły dokręcania. Obudowa tworzona została z nylonu z domieszką włókna szklanego, dzięki temu rozszerzona została wytrzymałość na uszkodzenia mechaniczne i promieniowanie UV.


Ergonomię oraz komfort pracy polepszają: śladowa waga urządzenia i podgumowany uchwyt. Dopełniające oświetlenie led sprawi,skrupulatnie wykonamy pracę w niedoświetlonych, trudno dostępnych miejscach dane technologicznE Zasilanie: 18 V typ akumulatora: Li-Ion Maks.


moment obrotowy: 200 Nm liczba obrotów na minutę: 2300 obr./min. Liczba udarów: 3400 /min rodzaj uchwytu: 1/4" sześciokątny Akumulator 5,0Ah 18V Li-Ion DEDRA SAS+ALL DED7035 Pojemny akumulator litowo-jonowy dedykowany do cięższych i bardziej wymagających zastosowań.


posiada wskaźnik poziomu naładowania, akumulator z możliwością doładowywania bez ryzyka utraty obszerności. Wyposażony w elektroniczny system kontroli temperatury i przepływu prądu w trakcie ładowania i rozładowywania.


Akumulatory i ładowarki są kompatybilne ze wszystkimi urządzeniami DEDRA SAS+ALL o napięciu 18V. Ładowarka do akumulatorów DEDRA SAS+ALL 18V DED7038 Ładowarka DED7038 dedykowana do ładowania akumulatorów litowo-jonowych z serii SAS+ALL.


Ładowarka zaopatrzona w wskaźnik naładowania. Konstrukcja z tworzywa nienaturalnego. Ładowanie wszelkich akumulatorów 18V (2,0 Ah, 4,0 Ah model DED7032 lub DED7034 dostępne na innych ofertach) z serii SAS+ALL.


Ładowarka ma wskaźnik naładowania prędkie ładowanie: akumulator 2,0 Ah ok. 1 h; akumulator 4,0 Ah ok 2 h DEDRA stworzyła zupełnie nową linię elektronarzędzi akumulatorowych. DEDRA SAS+ALL to progresywne rozwiązanie, którego sercem jest system JEDNEGO akumulatora.


dzięki czemu, niezależnie od tego czy jesteś wysokiej klasy fachowcem czy majsterkowiczem, z pomocą DEDRA SAS+ALL, z jedną baterią, masz do dyspozycji szeroką gamę skutecznych elektronarzędzi akumulatorowych, które ułatwią Ci pracę....

Media Expert
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane