Polska - Klucze udarowe - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Zakrętarka yt-82800 marki Yato

Zakrętarka yt-82800 marki Yato

PL 361.00 zł.

1 rok Nowy Sprzedam 7 odsłon ID #4722302

Opis

QR CODE

 ZAKRĘTARKA UDAROWA 18 V pakiet Z BATERIĄ I ŁADOWARKĄ YT-82800 YATO Wielofunkcyjna zakrętarka udarowa do wkręcania i wykręcania nakrętek, śrub i wkrętów. Sprawdza się przy seryjnym montażu tras kablowych, obejm oraz wkręcaniu długich wkrętów ciesielskich.


Wysoki moment obrotowy pozwala na pracę w drewnie i metalu, a małe gabaryty i nieznaczny ciężar pozwalają na swobodne manewrowanie urządzeniem przy uniesionych ramionach operatora. Max moment obr. 160 Nm i prędkość 0-3000 obr/min.


Sprawdza się przy pracach szalunkowych, dekarskich i montażowych (HVAC i hydraulika, elektryka - montaż obejm pod rury i trasy kablowe). Staranna regulacja prędkości obrotowej we włączniku (potencjometr) udar styczny aktywowany w momencie przykręcania/odkręcania sześciokątny uchwyt przystosowany do pracy ze standardowymi bitami hamulec wrzeciona metalowa pokrywa przekładni (twardość zębów: 53-56 HRC) adekwatnie rozłożony środek ciężkości kompaktowy wymiar wytrzymały, gumowany korpus z poliamidu wzmocnionego włóknem szklanym użyteczna rękojeść, metalowy zaczep na pasek 4-stopniowy wskaźnik naładowania baterii zabezpieczenie przeciw przegrzaniu ogniw baterii system 18 V – działanie na wspólnej baterii, pasującej do serii sprzętów przystępne w sprzedaży akumulatory o pojemnościach 2 Ah (YT-82842), 3 Ah (YT-82843) i 4 Ah (YT-82844) SYSTEM 18 V System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią.


Każde z urządzeń możesz kupić w komplecie z akumulatorem i szybką ładowarką również solo, co jest rewelacyjnym rozwiązaniem, gdy rozszerzasz swój komplet narzędzi. Zasilanie akumulatorowe daje Ci swobodę i pokaźniejszy komfort pracy.


w dodatku narzędzia akumulatorowe YATO są trwałe, praktyczne i genialnie wyważone. Tak, by praca nimi była przyjemnością. Profesjonalizm Moc, postępowość, dopracowane rozwiązania – to wszystko oferujemy w serii maszyn 18 V, produkowanej z myślą o najszczególniej wymagających użytkownikach i profesjonalistach.


Oszczędność Nie ma konieczności kupowania wielu baterii i ładowarek do kolejnych narzędzi. Dzięki systemowi 18 V oszczędzasz pieniądze, przestrzeń w domu i środowisko! dobór Gdy rosną Twoje kryteria, rośnielinia 18 V.


szeroki wybór narzędzi do domu, warsztatu i ogrodu powoduje, iż możesz stworzyć pakiet, którego naprawdę Ci trzeba. W pakiecie: zakrętarka, akumulator Li-Ion 18 V 2 Ah, szybka ładowarka (1 h dla baterii 2 Ah).


przystępna także jako samo narzędzie (bez baterii i ładowarki) - YT-82801....

Media Expert
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane