Polska - Płyty indukcyjne - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Beko HII64405AT

Beko HII64405AT

PL 1099.00 zł.

2 miesięcy Nowy Sprzedam 9 odsłon ID #3567461

Opis

QR CODE

Płyta indukcyjna BEKO - HII64405AT wyśmienity wybór Płyta indukcyjna BEKO - HII64405AT o szerokości 60 cm nada się nadzwyczajnie do Twojej kuchni. Ekspresowo przyrządzisz ulubione potrawy a dzięki specjalnym czujnikom zainstalowanym w urządzeniu, płyta indukcyjna działa wyłącznie w momencie, w którym znajduje się na niej optymalne naczynie – w razie jego braku dopływ prądu jest odcinany Energooszczędna technologia indukcyjna technologia indukcyjna urządzenia Beko HII64405AT zagwarantuje zużycie śladowej ilości energii elektrycznej, a do tego jej minimalną stratę.


Większość energii elektrycznej pobieranej przez urządzenie przekazywana jest – w formie ciepła - bezpośrednio na naczynia. Dzięki działaniu zmiennego pola magnetycznego nagrzewane są wyłącznie garnki czy patelnie, a nie sama płyta czy jej elementy.


W wyniku tego rozszerza się nie tylko wydajność energetyczna płyty,także bezpieczeństwo jej stosowania. Booster Płyta indukcyjna BEKO - HII64405AT ma funkcje szybkiego nagrzewania Booster to funkcja ułatwiające gotowanie.


pozwala na ona gotowanie na maksymalnie rozgrzanej powierzchni. Po jej włączeniu pole cieplne początkuje grzać z maksymalną temperaturą, po czym wraca do nastawionej temperatury gotowania. Dzięki niej czas gotowania ulega skróceniu.


szybkie i przystępne czyszczenie Ponieważ powierzchnia witroceramiczna płyty Beko HII64405AT nie nagrzewa się, rozlane jedzenie nie będzie się przypalać - tym samym płyta jest łatwiejsza do utrzymania w czystości.

Vobis.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane