Polska - Płyty indukcyjne - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Bosch PXY675DE3E

Bosch PXY675DE3E

PL 4478.00 zł.

2 miesięcy Nowy Sprzedam 5 odsłon ID #3567453

Opis

QR CODE

Płyta indukcyjna Bosch Płyta indukcyjna BOSCH PXY675DE3E o szerokości 60.6 cm z czterema polami cieplnymi. Urządzenie ma strefę FlexInduction oraz sterowanie DirectSlect Premium. Moc przyłączeniowa wynosi 7400 W.


powiększona strefa FlexInduction Strefa FlexInduction w płycie indukcyjnej BOSCH PXY675DE3E pozwala zjednoczyć cztery strefy gotowania w dwie znaczne strefy FlexInduction. Dzięki FlexInduction, możesz postawić naczynia niezależnie od wielkości i kształtu w dowolny sposób.


PerfectFry czujnik PerfectFry w płycie indukcyjnej BOSCH PXY675DE3E stale kontroluje i reguluję temperaturę podczas smażenia. Dzięki tej funkcji masz pewność, iż potrawy będą idealnie usmażone. PerfectCook Przypalanie potraw to już przeszłość dzięki PerfectCook w płycie indukcyjnej BOSCH PXY675DE3E.


Funkcja kontroluje i reguluje samoczynnie temperaturę w trakcie gotowania, minimalizując ryzyko przypalenia, wykipienia i rozgotowania potraw. QuickStart Gotowanie może być szybsze dzięki funkcji QuickStart w płycie indukcyjnej BOSCH PXY675DE3E, która wykrywa miejsce usytuowania naczynia i samoczynnie wyświetla odpowiednią strefę grzania na panelu sterownia.


PanBoost Funkcja PanBoost w płycie indukcyjnej BOSCH PXY675DE3E pozwala na przyspieszenie nagrzewania patelni i garnków, bez ryzyka o uszkodzenie powłoki. Aktywacja funkcji, pozwala na szybkie smażenie i gotowanie, po zaledwie 30 sekundach.


Przyspiesz gotowanie Funkcja PowerBoost w płycie indukcyjnej BOSCH PXY675DE3E daję obszerniejszą moc, by przyspieszyć gotowanie. Dzięki tej funkcji zagotowanie 2 litrów wody wymaga 50% mniej czasu aniżeli płyty ceramiczne.


MoveMode Plus Dzięki funkcji MoveMode w płycie indukcyjnej BOSCH PXY675DE3E, że gotowanie jest łatwiejsze i instynktowne. Uruchomienie MoveMode dzieli strefy na trzy zróżnicowane obszary z automatycznie ustawionymi stopniami mocy.


Już nie musisz ręcznie ustawiać temperatury. Samoczynne przenoszenie ustawień Już nie musisz ponownie ustawiać poziom temperatury i czas gotowania w trakcie przenoszenia z jednej strefy na drugą. Dzięki automatyce przenoszenia ustawień w płycie indukcyjnej BOSCH PXY675DE3E, nowe strefy przyjmują poprzednie ustawienia.


DirectSelect Premium Sterowanie płytą indukcyjną BOSCH PXY675DE3E może być łatwiejsze dzięki panelowi sterowania DirectSelect Premium. Dobór stopni mocy jest prosty i intuicyjny, a po zakończeniu pracy informacje znikają....

MediaMarkt.pl
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane