Polska - Płyty indukcyjne - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Teka IT6420

Teka IT6420

PL 2949.00 zł.

3 miesięcy Nowy Sprzedam 2 odsłon ID #3514004

Opis

QR CODE

Ekonomiczne gotowanie Indukcja to bezpieczny i sprawny sposób gotowania, który eksponuje pokaźna redukcja zużycia energii elektrycznej. Możemy także skrupulatniej kontrolować temperaturę, co przekłada się na krótszy czas potrzebny do przygotowania potrawy.


nadzwyczajna pod zabudowę Płyta indukcyjna TEKA IT 6420 to połączenie maksymalnej ergonomii, a także funkcjonalność. Płyta wyprodukowana została z czarnego szkła ceramicznego, dopracowanego metalową ramką i jednostkowe sterowanie sensorowe Multislider Pro.


Płyta o wymiarach 60,5 x 51,5 cm może być zintegrowana z blatem kuchennym. TEKA IT 6420 posiada 4 pola mocy: dwa o mocy 1.400/1.800W, dwa pola o mocy 1.850/2.500W i jedno pole o mocy 2.300/3.200W. Funkcja Power Plus Płyta indukcyjna TEKA IT 6420 wyekwipowana pozostało w system rozpoznawania naczyń, który dostosowuje moc grzania do kształtu naczynia, co znacznie rozszerza oszczędność energii.


Natomiast Funkcja Power Plus zezwala na szybkie podgrzewanie potraw powiększając moc pola P o 60%. Cztery funkcje iCooking Jakość użytkowania znacznie podnoszą dodatkowe funkcje takie jak Power Management - indywidualne ustawienie parametrów generowanej mocy, 4 funkcje iCooking: iQuick Boiling, Gotowanie na wolnym ogniu, Rozpuszczanie, Utrzymywanie w cieple oraz funkcja Total Zone - sterowanie dwoma polami równocześnie czy też funkcja Stop and Go – zezwala na chwilowe przerwanie gotowania.


Bezpieczeństwo zwykle Jest niezwykle bezpieczna w stosowaniu. Posiada szereg zabezpieczeń: blokadę ustawień przed dziećmi oraz zabezpieczenie przed przegrzaniem. Na dodatek płyta posiada wskaźnik zalegającego ciepła, który jest dynamiczny, tak długo, jak temperatura szkła nie spadnie do bezpiecznego poziomu....

OleOle!
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane