Polska - Sprzęt karaoke - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Auna Karaoke Star 2 zestaw do karaoke 2 x 50W BT USB/SD Line-In 2 x mirkofon

Auna Karaoke Star 2 zestaw do karaoke 2 x 50W BT USB/SD Line-In 2 x mirkofon

PL 319.99 zł.

4 miesięcy Nowy Sprzedam 2 odsłon ID #2002063

Opis

QR CODE

Let's get loud! komplet do karaoke auna Karaoke Star 2 o imponującej mocy, z wieloma opcjami podłączeń i ręcznym mikrofonem to obietnica wspaniale spędzonego wieczoru!Wzmacniacz i dwa głośniki o maks.


mocy 2 x 50 W solidne brzmienie i jednostajną jakość dźwięku. Funkcja Bluetooth zezwala na strumieniowe przesyłanie muzyki za pośrednictwem smartfona, tabletu albo laptopa. Dopełniające złącza wielokrotnie pogłębiają przyjemność słuchania muzyki: porty USB / SD umożliwiają odtwarzanie muzyki w formacie MP3, natomiast wejście liniowe gwarantuje podłączenie do odtwarzaczy CD, gramofonów i miksera.


komplet gromadzi też 2 przewodowe mikrofony ręczne, które można łatwo podłączyć do jednego z dwóch wejść mikrofonowych. Czytelne pokrętła pozwalają na łatwą kontrolę basów i tonów wysokich.świetny zestaw dla wszelkich sympatyków żywiołowego śpiewu!


Niech komplet do karaoke - auna Karaoke Star 2 stanie się Twoją muzyczną inspiracją podczas spotkań towarzyskich w gronie przyjaciół!

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane