Polska - Sprzęt karaoke - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Auna karaoke star 1 zestaw do karaoke 2 x 50w bt usb/sd line-in

Auna karaoke star 1 zestaw do karaoke 2 x 50w bt usb/sd line-in

PL 199.99 zł.

3 miesięcy Nowy Sprzedam 2 odsłon ID #154890

Opis

QR CODE

Let's get loud! pakiet do karaoke auna Karaoke Star 1 o imponującej mocy, z wieloma opcjami podłączeń i ręcznym mikrofonem to obietnica rewelacyjnie spędzonego wieczoru!Wzmacniacz i dwa głośniki o maks.


mocy 2 x 50 W potężne brzmienie i jednostajną jakość dźwięku. Funkcja Bluetooth umożliwia strumieniowe przesyłanie muzyki za pośrednictwem smartfona, tabletu lub notebooka. Dopełniające złącza wielokrotnie pogłębiają przyjemność słuchania muzyki: porty USB / SD umożliwiają odtwarzanie muzyki w formacie MP3, natomiast wejście liniowe gwarantuje podłączenie do odtwarzaczy CD, gramofonów i miksera.


Oprócz poręcznego pilota do funkcjonalnego sterowania, komplet gromadzi także przewodowy mikrofon ręczny, który można z łatwością podłączyć do jednego z dwóch wejść mikrofonowych. Czytelne pokrętła pozwalają na łatwą kontrolę basów i tonów wysokich.doskonały zestaw dla wszelkich sympatyków żywiołowego śpiewu!


Niech zestaw do karaoke - auna Karaoke Star 1 stanie się Twoją muzyczną inspiracją w trakcie spotkań towarzyskich w gronie przyjaciół!

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane