Polska - Sprzęt karaoke - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Auna SingSing zestaw do karaoke biały Kara Dazzl zestaw mikrofonów LED

Auna SingSing zestaw do karaoke biały Kara Dazzl zestaw mikrofonów LED

PL 339.99 zł.

3 miesięcy Nowy Sprzedam 0 odsłon ID #154964

Opis

QR CODE

Ten zestaw składający się z zestawu do karaoke SingSing producenta auna i dwóch mikrofonów Kara Dazzl producenta auna zapewnia jeszcze więcej zabawy i kolorów w trakcie karaoke!mobilna dyskoteka dla dzieci! SingSing marki auna to zabawny system karaoke, który dzięki sprytnym funkcjom i dziecięcemu wzornictwu wkradnie się w serca dzieci i ich rodziców.Jego odtwarzacz CD ładowany od góry odtwarza niemało formatów – nie tylko standardowe typy dysków, ale także nośniki multimedialne CD+G, czyli płyty CD karaoke z napisami.


Z tyłu urządzenia znajduje się trafne wyjście rodzaju cinch, który przekierowuje sygnały obrazów z płyt CD+G do telewizora, monitora albo rzutnika komputerowego. Perfekcyjne urządzenie na atrakcyjne sesje karaoke.Kolorowa powierzchnia taneczna.


W pokrywie napędu CD znajdują się wielokolorowe diody LED formujące ciekawy efekt i wzbogacające wizualną stronę występu. Z tego względu z miniwieży stereo można korzystać ponadto wieczorami – nadaje się doskonale do audiobooków i opowieści na dopasowanoc.


Jako prawdziwy pakiet do karaoke SingSing firmy auna dysponuje dwoma znajdującymi się z przodu wejściami mikrofonowymi jack 6,3 mm wraz z odrębnym regulatorem głośności, regulowanym efektem Echo i ergonomiczną funkcją A.V.C.


stosowne mikrofony są zawarte w zakresie dostawy. Dzięki lekkiej obudowie, uchwytowi do przenoszenia oraz możliwości zasilania z baterii zestaw karaoke SingSing marki auna może Ci towarzyszyć na każdym kroku, zapewniając wesoły, muzyczny nastrój.Dzięki mikrofonowi karaoke Kara Dazzl firmy auna impreza karaoke utonie w kolorach.


Nastrojowe oświetlenie RGB można aktywować włącznikiem na mikrofonie – dostarczy ono kolorowych efektów w trybie losowym albo w takt muzyki. Oświetlenie zmienia się od koloru białego przez żółty, niebieski, zielony liliowy aż do czerwonego.szczególnie długi przewód o długości 3 m gwarantuje swobodę ruchów podczas śpiewania swych ulubionych piosenek.


Dzięki złączu jack 6,3 mm mikrofon karaoke LED Kara Dazzl firmy auna jest kompatybilny ze standardowymi zestawami karaoke i sprzętem w studiu domowym.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane