Polska - Sprzęt karaoke - Ogłoszenia lokalne - Sprzedam, kupię na a6.pl - Auna SingSing zestaw do karaoke czarny Kara Dazzl zestaw mikrofonów LED

Auna SingSing zestaw do karaoke czarny Kara Dazzl zestaw mikrofonów LED

PL 339.99 zł.

3 miesięcy Nowy Sprzedam 2 odsłon ID #154896

Opis

QR CODE

Ten komplet składający się z zestawu do karaoke SingSing firmy auna i dwóch mikrofonów Kara Dazzl producenta auna zapewnia jeszcze więcej zabawy i kolorów w trakcie karaoke!przenośna dyskoteka dla dzieci! SingSing firmy auna to zabawny system karaoke, który dzięki sprytnym funkcjom i dziecięcemu wzornictwu wkradnie się w serca dzieci i ich rodziców.Jego odtwarzacz CD ładowany od góry odtwarza sporo formatów – nie tylko charakterystyczne typy dysków, lecz także nośniki multimedialne CD+G, czyli płyty CD karaoke z napisami.


Z tyłu urządzenia znajduje się trafne wyjście rodzaju cinch, który przekierowuje sygnały obrazów z płyt CD+G do telewizora, monitora albo rzutnika komputerowego. Perfekcyjne urządzenie na ciekawe sesje karaoke.Kolorowa powierzchnia taneczna.


W pokrywie napędu CD znajdują się wielokolorowe diody LED kreujące atrakcyjny efekt i wzbogacające wizualną stronę występu. Z tego względu z miniwieży stereo można korzystać jeszcze wieczorami – nadaje się świetnie do audiobooków i opowieści na dostosowanoc.


Jako prawdziwy komplet do karaoke SingSing producenta auna dysponuje dwoma znajdującymi się z przodu wejściami mikrofonowymi jack 6,3 mm wraz z odrębnym regulatorem głośności, regulowanym skutkiem Echo i funkcjonalną funkcją A.V.C.


optymalne mikrofony są zawarte w zakresie dostawy. Dzięki lekkiej obudowie, uchwytowi do przenoszenia oraz możliwości zasilania z baterii zestaw karaoke SingSing marki auna może Ci towarzyszyć na każdym kroku, zapewniając wesoły, muzyczny nastrój.Dzięki mikrofonowi karaoke Kara Dazzl firmy auna impreza karaoke utonie w kolorach.


Nastrojowe oświetlenie RGB można aktywować włącznikiem na mikrofonie – dostarczy ono kolorowych efektów w trybie losowym albo w takt muzyki. Oświetlenie zmienia się od koloru białego poprzez żółty, niebieski, zielony liliowy aż do czerwonego.nad wyraz długi przewód o długości 3 m zapewnia swobodę ruchów w trakcie śpiewania swoich ulubionych piosenek.


Dzięki złączu jack 6,3 mm mikrofon karaoke LED Kara Dazzl producenta auna jest kompatybilny ze typowymi zestawami karaoke i sprzętem w studiu domowym.

electronic-star
0 votes

Komentarze 0

Żadne komentarze nie zostały jeszcze dodane